Trăiește emoțiile Campionatului European pe terasa Militari Shopping

Bucură-te de footbal, goool dupa gooool! Urmărește toate meciurile Campionatului European pe terasa exterioară Militari Shopping în perioada 11 iunie – 11 iulie!

Pe super ecranul LED de 15 metri pătrați trăiești fiecare pasă la intensitate maximă! Totul pentru tine la Militari Shopping!

Programul meciurilor:

Meciurile din grupe

Vineri, 11 iunie

  • Turcia – Italia (ora 22:00, Grupa A)

Sâmbătă, 12 iunie

  • Ţara Galilor – Elveţia (ora 16:00, Grupa A)
  • Danemarca – Finlanda (ora 19:00, Grupa B)
  • Belgia – Rusia (ora 22:00, Grupa B)

Duminică, 13 iunie

  • Anglia – Croaţia (ora 16:00, Grupa D)
  • Austria – Macedonia de Nord (ora 19:00, Grupa C)
  • Olanda – Ucraina (ora 22:00, Grupa C)

Luni, 14 iunie

  • Scoţia – Cehia (ora 16:00, Grupa D)
  • Polonia – Slovacia (ora 19:00, Grupa E)
  • Spania – Suedia (ora 22:00, Grupa E)

Marţi, 15 iunie

  • Ungaria – Portugalia (ora 19:00, Grupa F)
  • Franţa – Germania (ora 22:00, Grupa F)

Miercuri, 16 iunie

  • Finlanda – Rusia (ora 16:00, Grupa B)
  • Turcia – Ţara Galilor (ora 19:00, Grupa A)
  • Italia – Elveţia (ora 22:00, Grupa A)

Joi, 17 iunie

  • Ucraina – Macedonia de Nord (ora 16:00, Grupa C)
  • Danemarca – Belgia (ora 19:00, Grupa B)
  • Olanda – Austria (ora 22:00, Grupa C)

Vineri, 18 iunie

  • Suedia – Slovacia (ora 16:00, Grupa E)
  • Croaţia – Cehia (ora 19:00, Grupa D)
  • Anglia – Scoţia (ora 22:00, Grupa D)

Sâmbătă, 19 iunie

  • Ungaria – Franţa (ora 16:00, Grupa F)
  • Portugalia – Germania (ora 19:00, Grupa F)
  • Spania – Polonia (ora 22:00, Grupa E)

Duminică, 20 iunie

  • Italia – Ţara Galilor (ora 19:00, Grupa A)
  • Elveţia – Turcia (ora 19:00, Grupa A)

Luni, 21 iunie

  • Macedonia de Nord – Olanda (ora 19:00, Grupa C)
  • Ucraina – Austria (ora 19:00, Grupa C)
  • Rusia – Danemarca (ora 22:00, Grupa B)
  • Finlanda – Belgia (ora 22:00, Grupa B)

Marţi, 22 iunie

  • Cehia – Anglia (ora 22:00, Grupa D)
  • Croaţia – Scoţia (ora 22:00, Grupa D)

Miercuri, 23 iunie

  • Slovacia – Spania (ora 19:00, Grupa E)
  • Suedia – Polonia (ora 19:00, Grupa E)
  • Germania – Ungaria (ora 22:00, Grupa F)
  • Portugalia – Franţa (ora 22:00, Grupa F)

Optimi de finală:

Sâmbătă, 26 iunie

  • 1: 2A – 2B (ora 19:00)
  • 2: 1A – 2C (ora 21:00)

Duminică, 27 iunie

  • 3: 1C – 3D/E/F (ora 19:00)
  • 4: 1B – 3A/D/E/F (ora 22:00)

Luni, 28 iunie

  • 5: 2D – 2E (ora 19:00)
  • 6: 1F – 3A/B/C (ora 22:00)

Marţi, 29 iunie

  • 7: 1D – 2F (ora 19:00)
  • 8: 1E – 3A/B/C/D (ora 22:00)

Sferturi de finală

Vineri, 2 iulie

  • sfert 1: câştigătoarea optimii de finală 6 – câştigătoarea optimii de finală 5 (ora 19:00)
  • sfert 2: câştigătoarea optimii de finală 4 – câştigătoarea optimii de finală 2 (ora 22:00)

Sâmbătă, 3 iulie

  • sfert 3: câştigătoarea optimii de finală 3 – câştigătoarea optimii de finală 1 (ora 19:00)
  • sfert 4: câştigătoarea optimii de finală 8 – câştigătoarea optimii de finală 7 (ora 22:00)

Semifinale

Marţi, 6 iulie

  • semifinala 1: câştigătoarea sfertului 2 – câştigătoarea sfertului 1 (ora 22:00)

Miercuri, 7 iulie

  • semifinala 2: câştigătoarea sfertului 4 – câştigătoarea sfertului 3 (ora 22:00)

Finala

Duminică, 11 iulie

  • câştigătoarea semifinalei 1 – câştigătoarea semifinalei 2 (ora 22:00)
Termeni si conditii participare Eveniment difuzare meciuri Militari Shopping

Program:

Email:

Telefon:

Localizare